• Haberler
 • Monitor Audio MASS 5.1 Sinema Sistemi

  Monitor Audio MASS 5.1 Sinema Sistemi

  Monitor Audio' nun ödüllü MASS 5.1 Sinema Sistemi paketi ona 2013 yılında "Red Dot" dizayn ödülü kazandıran stil sahibi tasarımı yanında küçük boyutlarından beklenmeyecek ölçüde güçlü, hacimli ve detaylı ses performansı ile her evi bir sinema salonuna dönüştürmeyi vaat ediyor.
  Devamını Oku
 • Monitor Audio Apex Serisi

  Monitor Audio Apex Serisi

  Monitor Audio Apex serisi ister sinema isterseniz müzik sisteminiz ile entegre edildiğinde sizlere bu fiyat seviyesinde nadir bulunan, üst düzey bir ses performansı sunan kompakt boyutlu bir hoparlör sistemidir.
  Devamını Oku
 • Yeni Dual CS 460 Makassar Ebony

  Yeni Dual CS 460 Makassar Ebony

  Dual pikap ailesinin en çok sevilen serilerinden "CS 460", yeni göz alıcı masif ahşap şasisi "Makassar Ebony" ile "High End Show Munich 2018" ' de görücüye çıktı.
  Devamını Oku
 • Audionet'ten Beklenen Güncelleme

  Audionet'ten Beklenen Güncelleme

  Audionet cephesinden güzel haberlerimiz var. Son gelen ücretsiz güncellemeler ile tüm stream kaynaklı müzik dinleyen Audionet DNx cihazı kullanıcıları artık en yüksek ses kalitesinin tadını çıkartabilecek.
  Devamını Oku
 • Audionet - Munich High End Show

  Audionet - Munich High End Show

  10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen "Munich High End Show" da bu sene Audionet daha önceleri Apple için çalışan efsane Alman tasarımcı "Hartmut Esslinger" tarafından dizayn edilen, bilimin ve teknolojinin geldiği son nokta über high-end ürünleri "STERN" preamplifikatör ve "HEISENBERG" monoblock güç amplifikatörleri ile eşleştirdikleri "Dynaudio Evidence Platinum" hoparlörler ile yine büyük ilgi gördü.
  Devamını Oku
 • Axpona 2018 Audio Show

  Axpona 2018 Audio Show

  Audionet' in daha önceleri Apple için çalışan efsane alman tasarımcı "Hartmut Esslinger" tarafından dizayn edilen...
  Devamını Oku
 • Hakan Cezayirli'den PL300 II İncelemesi

  Hakan Cezayirli'den PL300 II İncelemesi

  Monitor Audio firmasının üst seviye kule tipi hoparlörü PL300 MK II modelini inceliyoruz bu yazımızda. Geçtiğimiz seneler içerisinde İngiliz üretici alttan üste tüm hoparlör modellerini yenilemişti. Daha makul fiyat etiketine sahip raf tip Silver 100 modelini yakın zamanda incelemiş ve üreticinin yeni serilerdeki dokunuşlarının kafamızdaki Monitor Audio imajını değiştirebilecek kadar iddialı olduğundan bahsetmiştik. Bakalım üst serilerde durum nasıl.
  Devamını Oku
Scroll