• Haberler
 • Monitor Audio Studio Hoparlörü

  Monitor Audio Studio Hoparlörü

  Monitor Audio'nun yeni "Studio" hoparlörleri, Monitor Audio tasarım ekibinin, her türlü kurulumunuz için ideal, güçlü, ancak zarif bir hoparlör oluşturma misyonunun bir sonucudur.
  Devamını Oku
 • Modern Dünyanın Amplifikatörü

  Modern Dünyanın Amplifikatörü

  Yüksek çözünürlükteki dijital müzik dosyalarının satışının ve kaliteleri her sene artan stream servislerinin yaygınlaşması herkesin iyi kalitede müziğe ulaşabilmesini daha da kolaylaştırdı. Peki dijital müziği ne kadar verimli dinliyoruz.
  Devamını Oku
 • Temsilcisi Olduğumuz Hi-End Markalarımızı Sizlere Yakından Tanıtmak İçin Tanıtım Kampanyalarımıza Başlıyoruz!

  Temsilcisi Olduğumuz Hi-End Markalarımızı Sizlere Yakından Tanıtmak İçin Tanıtım Kampanyalarımıza Başlıyoruz!

  AudioNet, Stirling Broadcast ve Monitor Audio ürünlerinin bayiilerimiz olan "Camaross Audio", "Dikmen Müzik" ve "Electra Hifi" mağazalarında dinletisine bekliyoruz. Markalarımızın sırayla tanıtılacağı etkinlik dizisinin ilkinde sizleri AudioNet markası ile tanıştıracak, Hi-Fi kalitesini tanıtacak ve eşsiz müzik deneyimi yaşatacağız. 5 - 20 Nisan Camarossaudio bayiimizde turumuzda başlıyoruz.
  Devamını Oku
 • Gerçekten Duymaya Hazır mısın?

  Gerçekten Duymaya Hazır mısın?

  Zuhal Müzik Uniq ve Akasya Mağazaları'nda bulunan özel dinleme alanında Hi-Fi sistemlerimizden kaliteli müzik dinlemenin keyfini tecrübe edebilirsiniz! Bilgi ve rezervasyon için aşağıdaki linki tıklayınız.
  Devamını Oku
 • Hi-Fi Kalitesinde Jazz&Blues Dinletisi

  Hi-Fi Kalitesinde Jazz&Blues Dinletisi

  7 Aralık Perşembe akşamı Zuhal Müzik UNIQ Mağazası’nda gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde sevgili Reha Arcan ve Savaş Arıhan’ın keyifli söyleşileri eşliğinde Jazz & Blues dinletisi gerçekleştirdik.
  Devamını Oku
 • Monitor Audio Silver 100

  Monitor Audio Silver 100

  Monitor Audio, yaklaşık 40 yıldır hoparlör üreten ve ülkemizde de oldukça seveni olan bir İngiliz firması. Geçmişten bugüne bir çok Monitor Audio hoparlörünü dinleme fırsatı bulmuş olmama rağmen, Stereo Mecmuası’nda bu markaya hiç yer vermemiştik. Bu eksikliği gidermek adına hemen markanın ülkemizdeki mümessili Art Of Sound ile irtibata geçip incelemek için bir hoparlör belirledik.
  Devamını Oku
Scroll