• Haberler
  • Yenilenen Monitor Audio "Monitor" Serisi

Yenilenen Monitor Audio "Monitor" Serisi

artofsound.com.tr

Monitor Audio yeni "Monitor" serisinde sınıflarının liderlerinden "Platinum, Gold, Silver ve Bronze" serilerinden aldığı teknoloji ve tecrübeleri daha giriş seviyesindeki beklentiler doğrultusunda ustaca filtrelemiş. Monitor Audio, "Monitor" serisi ile bir hifi sistemine uygun fiyatlar ile ulaşmak isteyen dinleyiciler için gerçek hifi kalitesini oldukça makul fiyatlara sunuyor.

Bol ödüllü "Bronze" serisinden aldığı C-CAM(Seramik kaplı Alüminyum-Magnezyum) kubbe yapıdaki tiz sürücüsünü yeni siyah rengi ile sunmuş ve bunu çok şık, açık turuncu renkteki yeni MMP II (Metal Matrix Polimer) bas ve orta frekans sürücüsü ile harmanlamış. Kabin tasarımındaki retro çizgileri günümüz teknolojisi ile birleştirerek her tür odaya şık bir dokunuş ve renk katarken aynı zamanda evinizi detaylı ve derin bir bas ve olağanüstü ayrıntılı ses çözünürlüğü ile doldurmayı vaat ediyor.

Siyah, beyaz ve ceviz olmak üzere üç renk seçeneği bulunan "Monitor" serisi ister stereo sistemler istersenizde her tür çok kanallı sinema sistemlerinde ciddi bir hi-fi hoparlörden beklenen netliği ve hassasiyeti sunmakta ve sürükleyici bir müzik ve sinema deneyimi yaratmak için gerekli sıcaklığa da sahip. Giriş seviyesi için yeni bir referans olmaya aday.

Yeni serinin büyük raf tipi hoparlörü "Monitor 100" ilk incelemesinde "What Hifi" tarafından oldukça beğenildi. İnceleme yazısında "What Hifi", "Monitor 100"'ün çevik ve dinamik performansını ve çarpıcı tasarımını övüyor.

“Monitor Audio marka adı olarak herkese belli bir güven seviyesi veriyor ve bu yeni "Monitor 100" raf tipi hoparlörler de firmanın adını gururlandırmaya devam ediyor.”

İnceleme yazısı için
https://www.whathifi.com/monitor-audio/monitor-100/review

Scroll