• Haberler
  • Yenilenen Atlas Equator Integra RCA

Yenilenen Atlas Equator Integra RCA

artofsound.com.tr

Geçtiğimiz aylar içerisinde yenilenen, Atlas' ın giriş seviyesinin bir üstünde yer alan, fiyat/performans açısından çok başarılı, ödüllü serisi Equator Integra RCA ara bağlantı kablosuna ait ilk inceleme yazıları ve ödüller gelmeye başladı.

Yenilenen Equator Integra RCA ara bağlantı kablosunda Atlas, eski serinin güçlü yönleri üzerine pek çok ilerleme ekleyerek fiyatına göre çok üst seviye bir kablo üretmiş. İletken olarak üst serilerinde kullandığı OCC(Ohno Continuous Cast) yapıdaki saf bakır iletkenleri kullanmaya başlayan Atlas, konektör olarakta yine bir üst seri Hyper' da kullanılan kendi kendini temizleme özelliğine sahip, manyetik olmayan ve düşük kütleli saf bakır konektörlere geçti. Tüm Atlas ara bağlantı kabloları gibi lehim kullanılmadan, soğuk kaynak yöntemi ile sonlandırılan, çift ekranlamalı ve oldukça şık görünen yeni Equator Integra RCA giriş ve orta seviye sistemleriniz için ideal bir çözüm.

Ürün hakkında detaylı bilgi için,
https://www.atlascables.com/ic-equator-integra.html

Atlas Equator Integra RCA ara bağlantı kablosuna ait ilk inceleme ve ödül yazısı Hifi Choice dergisinden geldi. Hifi Choice özellikle fiyat performans olarak çok beğendiği Equator Integra RCA ara bağlantı kablosuna "Tavsiye Edilen Ürün" ödülü verdi. İnceleme yazısından alıntılar şu şekilde.

"Atlas Equator Integra RCA ara bağlantı kabloları size sürekli olarak sofistike bir müzik iletir ve verilen parayı sonuna kadar hakederler."

"Kendimi, bu müzikte alışkın olduğum tüm zarafeti ve inceliği koruyan bir performansla karşı karşıya buldum."

İnceleme yazısı için,
https://www.atlascables.com/assets/files/pdfs-reviews/Equator-Integra_HFC-July-2018.pdf

Scroll