• Haberler
  • Atlas' tan Yeni Luxe Serisi Ve Eos Superior Güç Kablosu

Atlas' tan Yeni Luxe Serisi Ve Eos Superior Güç Kablosu

artofsound.com.tr

Atlas' ın yeni, özel lüks deri kaplamalı “high-end” ürünleri "Luxe" ve bugüne kadarki en gelişmiş güç kablosu "Eos Superior" High End Show Munich 2018' te tanıtılmıştı ve şimdi dinleyiciler ile buluşmaya hazır.

EOS Superior Güç Kablosu

Sipariş üzerine, kişiye özel ve tamamen el yapımı olarak üretilen yeni deri kaplamalı "Luxe" kablolar Atlas' ın en üst serisi, şuan dünyada ulaşılabilir en saf ve yüksek kalitedeki gümüş OCC(Ohno Continuous Casting) iletkenlerden oluşan ve Atlas' ın en gelişmiş ekranlama ve konektörleri ile sonlandırılan "Asimi" serisi için standart haline geldi. "Asimi" serisi dışında diğer high-end seriler "Mavros", "Ascent" ve dinleyiciler ile yeni buluşan Atlas' ın bugüne kadar ürettiği en gelişmiş güç kablosu "EOS Superior" için ise opsiyonel olarak sunuluyor.

EOS Superior Güç Kablosu

Luxe yükseltmesi dört standart Nappa deri renginde mevcut. Bunlar Ebony, Brogue, Ivory ve Daytona Red. Deri kaplamaları tamamlamak için iki farklı dikiş seçeneği de mevcut. Bunlar çapraz dikiş ve beyzbol dikişi. Dikişlerde dahil kabloların tüm üretimi el yapımı olarak yapılmakta.

EOS Superior Güç Kablosu

High End serisi kablolarda (Ascent, Mavros, Asimi) firmanın yeni geliştirdiği "Grun" topraklama sistemi de artık standart haline geldi. "Grun" topraklama sistemi ve "Luxe" deri kaplamaları ile artık üst seri Atlas kablolar hem daha performanslı hemde daha şık görünmekte. Ayrıca tüm "Luxe" serisi ürünler yeni çok şık paketlemeleri ile birlikte sunuluyor.

EOS Superior Güç Kablosu

Yeni high end güç kabloları EOS Superior ise pek çok gelişmeyi beraberinde getiriyor. Güç kabloları düşük direnç, güvenli ve sabit dielektrikler ve yüksek teknoloji bir ekranlama etrafında inşa edildi. Atlas, Eos Superior güç kablolarının tüm bu alanlarda üstün olduğunu söylüyor.

EOS Superior Güç Kablosu

Ultra-saf OCC (Ohno Continuous Casting) bakır iletkenler, yüksek verimli kararlı dielektrikler ve yeni çok katmanlı bir ekranlama prosesi ile çalışan yeni Eos Superior güç kabloları, RF(Radyo Frekansları) radyasyon tehdidine karşı üstün koruma ve müzikal sunumda orijinal sese üstün bir sadakat sağlaması üzerine tasarlandı.

Eos Superior ekranlaması, zararlı RF(Radyo Frekansları) ve A.C. güç kirliliğine karşı kritik bir filtre görevi görüyor, bu hava ve elektromanyetik bozulma etkilerini, son nesil Atlas kablolarında kullanılan Atlas çift drenaj sistemi(Dual Drain) aracılığıyla hızla toprağa yolluyor.

Daha detaylı bilgi için,
https://www.atlascables.com/index.html

Scroll