What Hifi” 2018 Ödülleri

artofsound.com.tr

What Hifi ekibi tarafından yılın en iyi 102 Hifi ve ev teknolojileri ürünlerinin seçildiği "What Hifi Yılın Ürünleri" ödüllerinde bu sene "Monitor Audio Bronze 2" raf tipi hoparlör, "Monitor Audio Silver 200 AV12" ev sinema sistemi ve "Roksan Blak" entegre amplifikatör kendi sınıflarının en iyisi seçildi.

Bu ödüle, yenilendiği 2015 yılından beri dört yıl üst üste layık görülen "Monitor Audio Bronze 2" raf tipi hoparlör sınıfının lideri olmayı sürdürüyor. Hem sesi hemde yapım kalitesi ile dinleyiciye fiyatının çok çok üzerinde bir performans sunan "Monitor Audio Bronze 2" hoparlörler ile ilgili What Hifi inceleme yazısından bazı bölümler:

"Son jenerasyon Bronze 2 tartışmasız şimdiye kadarki en iyisi. Bu fiyat için tamamen komple bir hoparlör."

Boyutları açısından bakıldığında bu hoparlör kendinden beklenmedik ölçüde derin baslara kadar inebilir; tonal olarak dengeli ve etkileyici ölçüde detaylıda. Güzel yapısı ve Monitor Audio' nun her zamanki yüksek standarttaki kaplamasınıda ekleyin. Burada alkışlayacak çok şey var.

İnceleme yazısının tamamı için,
https://www.whathifi.com/monitor-audio/bronze-2/review

İki yıl önce yenilenen "Monitor Audio Silver" serisi ise modern tasarımı ve sınıfının lideri ses üretme yeteneği ile hem müzik hem sinema sistemleriniz için mükemmel bir tercih ve bunuda "Silver 200 AV12" ev sinema sistemine "What Hifi" tarafından iki yıl üst üste verilen "Sınıfının En İyi Ev Sinema Sistemi" ödülleri ile gösteriyor. Silver Serisi hakkında What Hifi inceleme yazıları için,
https://www.whathifi.com/monitor-audio/silver-200-av12/review
https://www.whathifi.com/monitor-audio/silver-200/review
https://www.whathifi.com/monitor-audio/silver-100/review

Dinleyici ile buluştuğu son iki yılda üst üste "What Hifi Sınıfının En İyi Entegre Amplifikatörü" ödülünün sahibi "Roksan” firmasının son harikası "Blak" entegre amplifikatör, 8 ohmda kanal başı 150W' lık gücü, içerdiği üst düzey MM pikap ön yükselteci, 24/192 PCM ve DSD destekleyen üst düzey USB-B Dac girişi ve aptX bluetooth desteği ile kesinlikle sınıfının en iyisi olmayı hakediyor. What Hifi inceleme ve ödül yazısı için,
https://www.whathifi.com/roksan/blak-integrated/review

Önemli Hifi dergileri tarafından pek çok ödüle layık görülen "Monitor Audio" ve "Roksan" ürünlerini şiddetle tavsiye ediyoruz ve deneyimleyebilmeniz için sizleri bayilerimize bekliyoruz.

Scroll