• Garanti Şartları
Memnuniyet GarantisiVintage ürünler ürünün üretildiği yılki orijinalliğinin ve ses performansının korunmasına göre değişim göstermekte olup, %100 orijinal Vintage cihazlar bugün artık son derece nadirdir. Ürünün ön panelinde çizik olup olmaması, bağlantı panelinin, düğmelerinin, kasasının, varsa lambalarının orijinalliği, orijinal kılavuzlarının ve kutusunun olup olmaması, darbe ve rutubet gibi dış etkenlere maruz kalıp kalmaması, elektronik komponentlerinde değişim olup olmaması, komponent değişiminin orijinal ve ses kalitesini etkileyecek nitelikte olup olmaması ve hatta geçmişinin bilinip bilinmemesi gibi birçok temel unsur ürün fiyatında, satıcının kurumsallığı ise ürünün güvenilirliğinde belirleyici olmaktadır.
 
İlkemiz, Mağazamızdan temin edeceğiniz, özellikle 2. El ürünlerde müzikal zevkinizi, memnuniyetinizi ve sürekliliğini garanti edecek şekilde özenle seçilmiş, test edilmiş, temizlik ve gerekiyorsa orijinal komponentlerine sadık kalınarak bakımları yapılmış, ne aldığınızdan emin olmanızı sağlayacak doğru bilgi ile tanıtılmış ve garanti altına alınmış cihazları sunarak riskinizi minimize etmektir.
 
Garanti: Mağazamızdan temin edeceğiniz tüm 2. El ürünler, üründen kaynaklanabilecek teknik arızalara karşı 6 ay garantili olup, bu süre içinde üründen kaynaklanabilecek her türlü teknik arıza için bedelsiz tamir veya başka bir ürünle değişim garantisi vardır.
 
Memnuniyet Garantisi: Mağazamızdan temin edeceğiniz tüm 2. El ürünler için üründen memnun kalmamanız durumunda 7 güne kadar değişim veya iade garantisi vardır.
 
 
Scroll